PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Free Time EmptyTue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Free Time EmptyTue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Free Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

Free-Time tashme mund ta gjeni edhe ne WWW.KOHEELIRE.TK shpresojme qe ky emer te jet nje rruge e thjeshte per te hyre ne web tone !!!
Untitled Document

Behu edhe ti pjese e Free Time

 

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Rregulla | Njoftime | Informacione

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Rregullat tona

Ju lutemi para se te postoni lexoni rregulloren e forumit!!
13Mon Apr 07, 2008 3:51 pm
Admin Reguallat e Free-Time
Asnjė mesazh i ri

Ndihma juaj

Per cdo paqartesi mund te pyesni ketu.
239Tue Jun 03, 2008 6:17 pm
ProdigY Ju pelqen faqja jone ?
Free Time Empty
 

Shqiperia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiperia

Historia e popullit shqipetar, Foto pejsazhe te viseve shqipetare, Turizem gjithcka rreth shqiperise...
38Thu May 15, 2008 11:08 am
rexhina VENDET TURISTIKE
Free Time Empty
 

Kendi i antareve

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu ketu

Anetaret e forumit mund te prezantohen ketu
Moderator: GLOOR
19173Sat May 24, 2008 1:33 pm
Admin Erdhaaaaaa
Asnjė mesazh i ri

Fotot e Anetareve

Per me teper
Moderator: GLOOR
4107Tue Jun 17, 2008 10:37 pm
ZHAKLINA Shprehni ndjenjat e momentit vetem me nje foto..
Asnjė mesazh i ri

Pershendetje

Urime dhe pershendetje per antaret qe keni me perzemer...
Moderator: GLOOR
6603Wed Aug 13, 2008 7:37 pm
Killerina Pershendesni nje prej anetareve..
Free Time Empty
 

Politike

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shqiperia | BE dhe Nato

Politika e vendit tone dhe arritja e Objektivat BE dhe Nato...
322Mon May 12, 2008 9:31 am
rexhina ME NE FUND NE NATO
Asnjė mesazh i ri

Levizja Mjaft

MJAFT mendoni se kjo levizje mund te mare ne te ardhme frenat e shtetit shqipetar, Po l Jo ? Nese Po cdo ndodhte me shtetin dhe ekonomine e tij...Komentoni per me teper.
14Tue Apr 01, 2008 11:06 am
Admin Si mendoni a ndikojne te ashtuquajturat "organizata joqeveritare" ne reformat qe ndermarrin qevereite??
Asnjė mesazh i ri

Kosova

Politika e kosoves, Pavarsia e saj, Ekonomia ndryshimet politike qe mund te pesoje pas pavarsise etj...
311Thu Apr 24, 2008 9:44 pm
Admin KOSOVE + SHQIPERI
Asnjė mesazh i ri

Politika

Politika shqipetare...
212Mon May 12, 2008 6:40 pm
Admin politikani i preferuar
Free Time Empty
 

Lajme

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga vendi

23Fri May 16, 2008 7:58 pm
Admin Shqipėria do tė pėrfitojė 304 milionė euro
Asnjė mesazh i ri

Lajme nga bota

00
Free Time Empty
 

Trupi dhe shendeti | Shkenca

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjekesi | Trupi dhe shendeti

Mjekesia dhe perparimi i saj nder vite, Si te mbajme trupin ne gjendje te mire shendetesore.
Moderator: ProdigY
25Mon May 05, 2008 10:53 pm
enya BIRRA DEMTON SHENDETIN
Asnjė mesazh i ri

Semundjet

Semundjet me te rrezikshme siptomat dhe kurat e tyre ...
Moderator: ProdigY
24Wed Apr 23, 2008 3:45 pm
ZHAKLINA SEMUNDJA E DIABETIT
Asnjė mesazh i ri

Psikologji | Sociologji | Filozofi

Menyra e te arsyetuarit | Jeta sociale dhe shoqerore .
Moderator: ProdigY
12128Fri Jun 20, 2008 5:38 pm
ProdigY ENDRRAT E NATES
Asnjė mesazh i ri

Gjithcka rreth yjeve

Bota e yjeve l Astronomi l Bukuri qiellore .
Moderator: ProdigY
523Fri Jun 20, 2008 5:40 pm
ProdigY Shenja ime
Asnjė mesazh i ri

Teknologji

Moderator: ProdigY
33Thu Apr 17, 2008 5:21 pm
rexhina KUR NJE VIRUS KOMPJUTERIK PREK MESAZHET E E-MAIL-IT,APO DOSJET E TJERA KOMPJUTERIKE
Free Time Empty
 

Gjuhe dhe Letersi | Shkrimtaret dhe krijimtaria tyre

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkrimtaret

Shkrimtaret me te medhej ne te gjitha kohrat dhe gjurmet qe lane pas.
410Sun May 11, 2008 1:46 pm
mggg GJUHE DHE LETERSI
Asnjė mesazh i ri

Krijimet tuaja

Ese l Poezi ...,disa rreshta te shkruara nga ju.
429Tue Apr 29, 2008 7:31 pm
Killerina Dedikuar ty!
Asnjė mesazh i ri

Krijime per dashurine

Per dashurine me shkruan zemra!!
18Sun Jun 22, 2008 5:00 pm
GLOOR DASHURIA  JOTE
Asnjė mesazh i ri

Fjale te urta

Fjale te urta te krahines tuaj.
114Mon May 05, 2008 9:11 pm
ACMILAN Fjale te urta.
Free Time Empty
 

Art | Kultur

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzike

Bota e muzikes gjithcka rreth saj...
Moderator: Killerina
10171Sun Aug 17, 2008 12:06 pm
ACMILAN C'fare muzike keni ne sfond?
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia

Bota e Kinemase
Moderator: Killerina
632Sun Aug 10, 2008 12:04 pm
ACMILAN Filmi i fundit qe keni pare!
Asnjė mesazh i ri

Fotografi l Pikture

Pamjet mahnitese l Bota Piktures .
Moderator: Killerina
582Mon May 05, 2008 5:00 pm
ACMILAN Pamje nga qytetet shqiptare
Asnjė mesazh i ri

Arti i Kuzhines

Moderator: Killerina
210Sun Apr 20, 2008 7:31 pm
ACMILAN Ėmbėlsira - Desserts
Free Time Empty
 

Diskutime

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

Risi dhe Kuriozitete
Moderatorėt: ZHAKLINA, Killerina
625Tue Jun 03, 2008 6:09 pm
ProdigY E keni ditur se?
Asnjė mesazh i ri

Te pathenat V.I.P

Te verteta dhe thashetheme gjithcka nga bota V.I.P
Moderatorėt: ZHAKLINA, Killerina
47Tue Jun 03, 2008 5:58 pm
ProdigY Big Brother Albania
Asnjė mesazh i ri

Chit - Chat

Muhabete dhe Dashuricka :)
Moderatorėt: ZHAKLINA, Killerina
315542Mon Sep 15, 2008 6:29 pm
ACMILAN Si ndiheni ne kto momente!!!
Asnjė mesazh i ri

Erotika +18

Me pull te kuqe !!!
Moderatorėt: ZHAKLINA, Killerina
49Fri May 23, 2008 5:36 pm
ProdigY hera juaj e pare!!!
Free Time Empty
 

Humor | Argetim

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Barcaleta l Foto dhe video komike

Barcaleta l Foto & Video komike ... Te zgjasim jeten me te qeshura :D:D:D:)
347Sat May 03, 2008 10:47 am
Killerina Foto komike
Asnjė mesazh i ri

Te qeshim me politik

Ti zbardhim edhe ne dhembet...
13Thu Apr 03, 2008 1:57 am
miri_tironci Te qeshim pak
Asnjė mesazh i ri

Gjeagjeza

127Sat Apr 05, 2008 10:20 am
rexhina kush eshte?????
Free Time Empty
 

Sport

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Futboll

Futboll nga vendi dhe bota...
Moderator: ACMILAN
1372Tue Sep 16, 2008 9:17 pm
ACMILAN Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Asnjė mesazh i ri

Foto | Video Sport

Foto dhe video nga e gjit bota e sportit
Moderator: ACMILAN
422Sat May 17, 2008 4:26 pm
ACMILAN Stema & foto te milanit!!
Asnjė mesazh i ri

Formula 1

Shpejtesi, Ēmenduri, Triumf...
Moderator: ACMILAN
28Sat May 24, 2008 10:53 am
ACMILAN FORMULA1 2008
Asnjė mesazh i ri

Basketboll | Tenis | Volejboll dhe sporte te tjera...

Moderator: ACMILAN
26Tue Jul 08, 2008 6:15 pm
ACMILAN sport tenis
Free Time Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 7274 artikuj
Forumi ka 113 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri mirjaa
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 211 mė Tue Aug 13, 2019 12:14 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: <>bruxhilda<> (34)
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur