Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PortalliPortalli  ForumForum  RegjistrohuRegjistrohu  ChatChat  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Tema Fundit
» Kush do e fitoj Champions League 2008-2009 ??
Reguallat e Free-Time EmptyTue Sep 16, 2008 9:17 pm nga ACMILAN

» champions league 2008-2009
Reguallat e Free-Time EmptyTue Sep 16, 2008 9:05 pm nga ACMILAN

» Si ndiheni ne kto momente!!!
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:29 pm nga ACMILAN

» Nuk Duroj Dote..
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:28 pm nga ACMILAN

» Fjali te tjera
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:27 pm nga ACMILAN

» Pershkruani anetaret e forumit vetem me nje fjale
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:24 pm nga ACMILAN

» cifti me i bukur i forumit ose chatit
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:22 pm nga ACMILAN

» Ky Kjo Siper..
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:21 pm nga ACMILAN

» Si te zesh nje femer ....
Reguallat e Free-Time EmptyMon Sep 15, 2008 6:20 pm nga ACMILAN

Social bookmarking
Bookmark and share the address of Free-Time on your social bookmarking website
Feja
Falja e Namazit
Bibla Shqip
Kohet e faljes ne 6 miljon qytete
Shtetet:
Zbavitje Chat
http://widget.mibbit.com/?settings=7ca12664887d4b6e7a0fa6552f9e0de6&server=irc.hapesira.org&zbavitje=%23myChan
Fjalore
Shqip - Shqip
Shqop -Anglisht
Anglisht - Shqip
Shqip - Greqisht
Greqisht - Shqip
Shqip - Italisht
Italisht - Shqip
Fjalor Interneti

 

 Reguallat e Free-Time

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
Admin

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

Reguallat e Free-Time Empty
MesazhTitulli: Reguallat e Free-Time   Reguallat e Free-Time EmptySun Feb 24, 2008 11:30 am

Free-Time eshte nje nga forumet me te reja ne boten e internetit.

Ju lutem te lexoni rregullat dhe ti respektoni ato.1-Ju mund te postoni duke dhene mendimin tuaj, por pa fjale ofenduese

2-Ju mund te postoni cfaredo shkrimi, ne perjashtim te fotove apo videove me veprime te turpshme (ndaj user do merren masa nese ndodh kjo gje).

3-Ju mund te postoni vetem ne gjuhen shqipe.

4-Ju duhet te postoni vetem ne temat perkatese, ne rast te kundert shkrimi juaj mund te fshihet nga moderatoret e forumit.

5-Moderatoret duhet te zbatojne rregullat e mesiperme, ne rast te kundert do merren masa duke ju hequr statusin.

6-Moderatoret duhen te jene shembull dhe te kene sjellje korrekte.

7-Free Time eshte i destinuar qe te jape me te miren per te gjithe vizitoret.

8-Ne rast ankesash dhe pyetjesh ju lutemi te drejtoheni tek Admin duke shkruar nje MP ( mesazh privat )


Free-Time i lutet te gjithe vizitoreve te japin opinionin e tyre per rregulloren e forumit. Nese ka dicka qe duhet shtuar, hequr apo formuluar ndryshe mund te shkruani ne temen e caktuar ( Sugjerimet )

Free-Time Free For You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://free-time.albanianforum.net
Albanian

Albanian

Numri i postimeve : 43
Age : 34
Registration date : 27/02/2008

Reguallat e Free-Time Empty
MesazhTitulli: Re: Reguallat e Free-Time   Reguallat e Free-Time EmptyFri Mar 14, 2008 7:40 pm

Nese doni te dini per rregullat e forumit ,,ju vij ne ndihme dhe une Albanian si admini i dyte i forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dreams.board-realtors.com
Admin
Shef Krimesh
Shef Krimesh
Admin

Numri i postimeve : 769
Registration date : 21/02/2008

Reguallat e Free-Time Empty
MesazhTitulli: Re: Reguallat e Free-Time   Reguallat e Free-Time EmptyMon Apr 07, 2008 3:51 pm

Albanian shkruajti:
Nese doni te dini per rregullat e forumit ,,ju vij ne ndihme dhe une Albanian si admini i dyte i forumit
i pari Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://free-time.albanianforum.net
Sponsored content
Reguallat e Free-Time Empty
MesazhTitulli: Re: Reguallat e Free-Time   Reguallat e Free-Time Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Reguallat e Free-Time
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Rregulla | Njoftime | Informacione :: Rregullat tona-
Kėrce tek: